Úvod  » sporáky, pece a grily  » pizza pece


Pizza pece

Pizza pec IGNIS PERFECTA DONERádi by jste si sami upekli poctivý chleba s křupavou kůrkou a k němu šťavnatý steak? Vaše děti milují pravou pizzu? Chcete se vrátit k tradici vašich babiček a upéct si zdravě přímo v peci vedle hořícího ohně? To vše a mnoho dalšího si můžete připravit sami ve své vlastní peci IGNIS!

 

Při vývoji pecí IGNIS výrobci vycházeli z dlouholetých zkušeností z oboru žárotechniky a také z praktických zkušeností z potravinářského prostředí – především z restauračních i pekárenských provozů.

 

Žárobeton, který je certifikován pro přímý styk s potravinami a je použitý pro korpus pece, má tyto dvě základní vlastnosti:

 

- vynikající schopnost akumulace

- vysokou mechanickou pevnost

 

Díky oběma těmto vlastnostem lze dosáhnout při minimální spotřebě dřeva (doporučeným palivem je tvrdé suché dřevo - nejlépe buk, nebo bříza) vynikajících výsledků při pečení chleba, pizzy, masa, ryb, drůbeže a dalších potravin. Navíc si pokrmy, připravené v pecích IGNIS, zachovají svou přirozenou chuť. Pohled na plameny do otevřené pece ve Vás jistě bude vyvolávat další a další inspirace…

 

Můžeme Vám nabídnout čtyři sestavy pizza pecí. Vyberte si tu svou!!

 

Konstrukce pece je jednoplášťová z dlouhou setrvačností akumulace tepla.
Mobil: +420 777 540 700, E-mail: info@krby-kaspar.cz
Copyright © 2012 - 2024 Krby Kašpar - Dodávka krbů a komínů na klíč | Webdesign: Eva Podzimková